Turime

Dentinox Infant Colic Drops – lašiukai nuo pilvo pūtimo (100 ml)

Dentinox Infant Colic Drops – tai yra kūdikių lašai nuo dieglių. Šie lašai yra skirti malšinti pilvo pūtimą, bei susidariusius oro burbulus. Tinka naudoti nuo gimimo.

Rekomenduojama laikytis gamintojo nurodymų ir vartoti lašus tik taip, kaip nurodyta instrukcijose. Jei turite kokių nors klausimų ar abejonių dėl šio produkto naudojimo, geriausia kreiptis į gydytoją ar vaistininką.

7.50 su PVM

Turime

Dentinox Infant Colic Drops –  tai yra kūdikių lašai nuo dieglių. Šie lašai yra skirti malšinti pilvo pūtimą, bei susidariusius oro burbulus. Šį produktą tinka naudoti nuo gimimo.

Rekomenduojama laikytis gamintojo nurodymų ir vartoti lašus tik taip, kaip nurodyta instrukcijose.

Ingridientai:

Aktyvus ingredientas: aktyvuotas dimetikonas 21 mg 2,5 ml dozėje, taip pat yra: karbomero, sacharozės, natrio hidroksido, E214, E216, E218, krapų aliejaus ir vandens.

Paruošimas ir naudojimas:

Duokite kūdikiui Dentinox lašų nuo pilvo dieglių su maistu arba po kiekvieno maitinimo. Prieš naudojimą buteliuką suplakite. Vienu kartu galima 2,5 ml dozė. Yra du būdai lašinti lašus tiesiai iš švirkšto arba įlašinant į kūdikio buteliuką. Po naudojimo švirkštą nuplaukite šiltu vandeniu ir išdžiovinkite. Netinka inhaliacijoms garais. Nevartokite daugiau kaip 6 dozių per dieną. Lašelius galite naudoti nuo gimimo. Jei simptomai išlieka, kreipkitės į savo sveikatos priežiūros specialistą, vaistininką arba gydytoją. Prieš naudodami šį produktą, perskaitykite pridedamą informacinį lapelį.

Svoris 0.3 kg
Išmatavimai 5 × 10 × 10 cm

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Dentinox Infant Colic Drops – lašiukai nuo pilvo pūtimo (100 ml)”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Jums taip pat gali patikti…