LAIKINAI NETURIME
Neturime

Muilo burbulų skystis 5 litrai

Muilo burbulų skystis 5 litrai

Šis skystis skirtas didiesiems muilo burbulams pūsti. Skystis visiškai paruoštas naudojimui. Šio skysčio užtenka maždaug 5 valandoms aktyvaus žaidimo su vienomis lazdelėmis.

Burbulų pūtimui reikalingos lazdelės su medvilnine virvele. Su skirtingomis lazdelėmis išgausite skirtingas formas ir dydžius.

Šis skystis skirtas didiesiems muilo burbulams pūsti. Skystis visiškai paruoštas naudojimui. Šio skysčio užtenka maždaug 5 valandoms žaidimo su vienomis lazdelėmis.

Burbulų pūtimui reikalingos lazdelės su medvilnine virvele. Su skirtingomis lazdelėmis išgausite skirtingas formas ir dydžius.

Didieji muilo burbulai yra ne tik puiki švenčių (krikštynų, vestuvių, gimtadienių…) pramoga, bet taip pat puikiai tinka kasdieniam vaikų užimtumui. Mūsų burbulai nepalieka neišplaunamų dėmių ant rūbų (bent kol kas neteko susidurti mūsų ir klientų džiaugsmui), todėl burbulus galite pūsti su pačiomis gražiausiomis suknelėmis ir kostiumais.

Paprastai klientai nesunaudoja skysčio vienu žaidimu, todėl rekomenduojame prieš naudojimą skysčio įsipilti į dubenėlį tiek, kiek tą kartą planuojate sunaudoti. Panaudoto skysčio nemaišykite su nauju, nes purvas gali paskatinti burbulų rūgimą. Kol skystis bus švarus, tol jis saugiai galės stovėti ir laukti kitų žaidimų, net iki sekančio sezono, nors netikiu, kad Jūs tiek išlauksite.

Burbulai mėgsta kiek drėgnesnį, mažai vėjuotą orą. Norint išgauti nepaprastai ilgus ir tvirtus burbulus patartina juos leisti pavėsyje, netoli vandens telkinio. Jeigu šalia nėra telkinių, o oras pernelyg sausas, drėgmę galite sukurti paliedami ant žemės vandens. Sukūrus jiems geras sąlygas, jie padovanos Jums tobulą vaizdą ir nepamirštamą pramogą. Naudojimo instrukcija pridedama.

*Burbulų skystį siunčiame smūgiams atsparioje 5l talpoje.

Svoris 6 kg
Išmatavimai 15 × 20 × 30 cm

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Muilo burbulų skystis 5 litrai”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.