Turime

Lenor Kvapniosios Servetėlės Džiovyklei, Summer Breeze 34vnt.

Lenor džiovyklės lapeliai yra specialiai sukurti jūsų džiovyklei. Jie padeda apsaugoti jūsų drabužius, rankšluosčius ir patalynę nuo susiglamžymo. Kai džiovyklėje yra Lenor džiovinimo lapeliai, drabužiai bus tokie pat gaivūs, lyg būtų džiovinti lauke. Įdėkite 1 Lenor lapelį į skalbinių džiovyklę, kad jūsų drabužiai būtų gaivesni . Lenor Summer Breeze lapelis pripildys jūsų drabužius atgaivinančio saldaus kvapo. Baltų gėlių kvapai susimaišę su saulėgrąžomis, o švelnaus muskuso pagrindas išskiria šilumos ir komforto pojūtį kaip švelnus vasaros vėjelis. Servetėlės ​​taip pat gali būti naudojamos spintoje, batų dėžėse, sportiniuose krepšiuose ar kitose drabužių ar avalynės laikymo vietose.

Pakuotėje 34 servetelės.
Vienam džiovinimui naudokite vieną ar dvi servetėles.

4.90 su PVM

Turime

Naudojimas:  Ištraukite servetėlę iš dėžutės ir įdėkite į drabužių džiovyklės būgną. Po džiovinimo servetėlę išmeskite.

SVARBU!

Laikyti atokiai nuo akių. Jei produkto pateko į akis, gerai nuplaukite vandeniu. Jei reikia medicininės pagalbos, su savimi turėkite produkto pakuotę arba etiketę. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. Išmeskite gaminį/talpą pagal nacionalinius teisės aktus. Po naudojimo gerai nusiplauti rankas. EUH208 Sudėtyje yra benzilo salicilato, heksilo cinamalio, tetrametilacetiloktahidronaftalenų, citroneliolio, heksilo salicilato. Gali sukelti alergines reakcijas.

Sudėtis: >30 % katijoninių aktyviųjų paviršiaus medžiagų;EUH208 Sudėtyje yra kvepalai: benzilo salicilatas, citronellolis, eugenolis, heksilo cinamalas, limonenas. Gali sukelti alerginę reakciją.

Svoris 0.3 kg
Išmatavimai 3 × 10 × 15 cm

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Lenor Kvapniosios Servetėlės Džiovyklei, Summer Breeze 34vnt.”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Jums taip pat gali patikti…