Turime

Lenor Kvapniosios Servetėlės Džiovyklei Aprilfrisch, 34vnt.

LENOR Aprilfrisch kvapnios servetėlės ​​džiovyklei su pavasario aromatu. Jos sumažina drabužių elektrinimasi ir palengvina lyginimą. Drabužiams ir audiniams palieka minkštumo ir ilgalaikį gaivaus kvapo pojūtį. Servetėlės ​​taip pat gali būti naudojamos spintoje, batų dėžėse, sportiniuose krepšiuose ar kitose drabužių ar avalynės laikymo vietose.

Pakuotėje 34 lapai.
Vienam džiovinimui naudokite vieną ar dvi servetėles.

4.90 su PVM

Turime

Naudojimas:  Ištraukite servetėlę iš dėžutės ir įdėkite į drabužių džiovyklės būgną. Po džiovinimo servetėlę išmeskite.

SVARBU!

Laikyti atokiai nuo akių. Jei produkto pateko į akis, gerai nuplaukite vandeniu. Jei reikia medicininės pagalbos, su savimi turėkite produkto pakuotę arba etiketę. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. Išmeskite gaminį/talpą pagal nacionalinius teisės aktus. Po naudojimo gerai nusiplauti rankas. EUH208 Sudėtyje yra benzilo salicilato, heksilo cinamalio, tetrametilacetiloktahidronaftalenų, citroneliolio, heksilo salicilato. Gali sukelti alergines reakcijas.

Sudėtis: >30 % katijoninių aktyviųjų paviršiaus medžiagų;EUH208 Sudėtyje yra kvepalai: benzilo salicilatas, citronellolis, eugenolis, heksilo cinamalas, limonenas. Gali sukelti alerginę reakciją.

Svoris 0.3 kg
Išmatavimai 3 × 10 × 15 cm

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Lenor Kvapniosios Servetėlės Džiovyklei Aprilfrisch, 34vnt.”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Jums taip pat gali patikti…