Turime

LENOR crease releaser Spray Summer Breeze purškiklis audinių raukšlėms naikinti 500 ml

Lenor Summer Breeze tai kaip lygintuvas butelyje, purškiklis idealiai tinka drabužiams ir patalynei, tiesiog papurkškite ir išlyginkite raukšles.

Lengvai pašalina audinio raukšles (lengva laikytis instrukcijų ant buteliuko). Dezodoruoja drabužius, todėl jie kvepia gaiviai. Išlygina raukšles 2 paprastais žingsniais

8.00 su PVM

Turime

Kategorijos: , Žymos: ,

Lenor Summer Breeze tai kaip lygintuvas butelyje, purškiklis idealiai tinka drabužiams ir patalynei, tiesiog papurkškite ir išlyginkite raukšles. Skalbimas ir lyginimas nebūtinai turi būti sunkus darbas, kai vienas purškimo buteliukas atitinka visus jūsų poreikius. Rinkdamiesi Lenor gausite švelnius ir gaivius drabužius, kurie nuostabiai kvepia ir nereikės daug lyginti.

Nadojimas: Prieš naudodami visada perskaitykite produkto informaciją. Saugoti nuo vaikų. NAUDOKITE TIK KAIP NUSTATYTA. JEI UŽPURKŠTA ANT KIETŲ PAVIRŠIŲ, NEDELSIANT NUVALYKITE PAVIRŠIAUS VALYMO PRIEMONĖMIS.

1-  Padėkite rankšluostį po drabužiu ir šluojančiu judesiu purškite audinį, kol jis šiek tiek sudrėks.

2- Purkšti iš maždaug 15 cm atstumo.

Sudėtis: Mažiau nei 5% nejoninių paviršinio aktyvumo medžiagų, taip pat yra: kvepalų ir konservantų (laurilamino dipropilendiaminas, 2-brom-2-nitropropanas-1, 3-diolis).

 

Svoris 0.6 kg
Išmatavimai 6 × 10 × 19 cm

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “LENOR crease releaser Spray Summer Breeze purškiklis audinių raukšlėms naikinti 500 ml”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.